Paplūdimio teniso treniruotės: kaip pasiruošti pirmam užsiėmimui?

Vasaros laikas – puikus metas praleisti laiką paplūdimyje, o paplūdimio tenisas gali būti puiki kūrybiška ir linksmi pramoga. Taip pat tai yra puikus būdas išlaikyti savo fizinę laikyseną ir formą. Jei jūs norite pradėti teniso treniruotes šioje sporto šakoje… skaitykite toliau! Šiame straipsnyje rasite kelis patarimus, kaip pasiruošti pirmam užsiėmimui ir pradėti mėgautis šia nuostabia laisvalaikio pramoga.

Pasiruoškite tinkama apranga

Jūs turėtumėte pradėti nuo tinkamos aprangos pasirinkimo. Laikykitės paprastos taisyklės – pasirinkite patogią ir laisvą aprangą, kuri nevaržys judesių. Rekomenduojama pasirinkti sportines aprangas, pagamintas iš lengvo medžiagos, kuris atspari prakaitui ir būtų elastinga. Būtina atkreipti dėmesį į avalynės pasirinkimą – ji turėtų būti patogi ir ant patikima.

Įsigykite tinkamą raketę

Paplūdimio teniso raketės skiriasi nuo tradicinių teniso raketės modelio, jos turi kitokį dydį ir formą. Paplūdimio teniso raketė yra trumpesnė ir laikoma plačiau nei tradicinė teniso raketė. Taigi, pasirinkite tinkamą raketę, kad galėtumėte mėgautis savo treniruotėmis.

Patikrinkite, ar turite tinkamą apsaugą nuo saulės

Paplūdimio teniso treniruotės gali trukti iki kelių valandų po saule. Tokiu atveju būtina apsaugoti savo kūną nuo saulės spindulių. Tam galite naudoti stiprų saulės kremą, užtikrinti, kad turite galvos apdangalą ar mėgautis savo treniruotėmis saulėje.

Pasirinkite vietą, kur vyks treniruotė

Patikrinkite, ar jūsų paplūdimio teniso treniruotės aikštelė yra tinkama ir patikima. Rinkitės tik prižiūrėtus pliažus arba uždarus kortus su geru apšvietimu. Venkite perpildytų ir nepatogių vietų. Jei esate iš Vilniaus, rekomenduojame pasidomėti PTM.LT siūlomais paplūdimio teniso kortais.

Čia galite treniruotis su apmokytu treneriu, tad naujokams tai yra nepamainoma pagalba.

Prieš pirmąją pamoką svarbu pasipraktikuoti su draugu arba savarankiškai. Pradėkite nuo paprastų pratimų ir apšildykite kūną tempimo pratimais. Išbandykite skirtingus smūgius ir juos praktikuokite tol, kol jais pasitikėsite. Taip įsitikinsite, kad esate pasirengę paplūdimio teniso pamokai ir galėsite pasinaudoti ją maksimaliai.

Galiausiai nepamirškite linksmintis! Tinkamai žaidžiant paplūdimio tenisą, tai gali būti malonus ir naudingas užsiėmimas. Neskubėkite ir mėgaukitės treniruotėmis. Juk tai svarbiausia, kai kalbama apie sportą ir laisvalaikį. Sėkmės!