Ar POS monitoriai gali pakeisti darbuotoją?

Kiekvienas verslininkams nori, jog darbuotojai būtų motyvuoti ir neštų pelną. Tačiau galima pastebėti, jog pardavėjai, administratoriai dažnai skundžiasi, jog jiems mokama per mažai, todėl jie nėra motyvuoti kokybiškai atlikti darbo. Dėl to nenuostabu, jog vis dažniau vietoje darbuotojų matome POS monitorius, kurie ne tik kokybiškai atlieka darbą, bet ir nereikalauja atlyginimo. POS sistemos kol kas nepakeitė visų aptarnavimo srities darbuotojų, tačiau galima numanyti, jog tai bus mūsų ateitis.

Kuriose srityse pasirenkami POS monitoriai?

Neretai verslininkai stengiasi turėtų kuo mažesnes išlaidas, jog pelnas būtų didesnis. Tam jie dažnai pasiruošę investuoti. POS monitoriai neretai būna labai puiki investicija dėl daugelio priežasčių. Viena iš jų – panaudojimas. Kadangi jie gali būti naudojami daugelyje aptarnavimo sričių, net jei įrenginys netiks, greitai galėsite jį parduoti kitam verslininkui.

Kaip prižiūrėti?

Nepaisant to, jog POS monitoriai beveik nereikalauja priežiūros, reikia pripažinti, kad jie kartais genda, todėl tenka kviesti meistrus apžiūrai. Visgi išlaidas dažniausiai padengia garantija, todėl dėl to jaudintis nereikia. Kitos priežiūros jie beveik nereikalauja. Daugelyje šalių ;POS monitoriai ne tik pasirenkami savitarnos kasose, tačiau ir viešbučiuose bei panašiose vietose, kur žmonės gali savarankiškai užsiregistruoti. Jiems ne tik nereikalinga priežiūra, bet ir darbuotojo nereikia šalia, kad veiktų ir aptarnautų klientus.

Kiek kainuoja?

Kadangi POS monitoriai labai skirtingi, sudėtinga pasakyti, kokia jų tiksli kaina. Ji skiriasi nuo to, kokio gamintojo gaminį pasirinksite, kokios bus jo funkcijos. Atkreipkite dėmesį į tai, jog kartais POS monitoriai gali būti ne nauji, tai taip pat turi nemažai įtakos kainai.

Ar atsipirks?

Turbūt akivaizdu, jog verslininkai nenori rizikuoti ir pirkti gaminių, kurie neatsipirks, tačiau perkant POS monitorių nereikia nerimauti, kad neatsipirks. Jie ne tik atsipirks, jeigu dirbs vieni ir mokėti atlyginimo nebereikės daliai darbuotojų, bet ir tuomet, jei POS monitorius bus tik priedas darbuotojui, jos jis lengviau dirbtų, nes turint šį įrenginį jis bus labiau motyvuotas ir dirbs operatyviau, nes darbas bus lengvesnis.