Ar verta pirkti naudotas šlepetes iš antrų rankų?

Internetu apsipirkti šiuo metu yra lengviau nei bet kada anksčiau, todėl natūralu, kad tradicinis apsipirkinėjimas tampa vis retesniu reiškiniu. Tačiau, kai kurios perkamos prekės, tuo labiau – jų įsigijimo vietos turėtų labiau patraukti jūsų dėmesį. Ypač kai perkamos naudotos smulkmenos, tokios kaip – šlepetės. Ar tikrai verta rinktis naudotus gaminius vietoje naujų – apžvelgiame žemiau.

Naudotų šlepečių pirkimo internetu pranašumai

Vienas iš pagrindinių privalumų perkant naudotas veltines šlepetes internetu yra tai, kad jos yra daug pigesnės nei naujos. Tai juk ir taip aišku. Tai reiškia, kad galite sutaupyti kažkiek pinigų. Kai kurios svetainės netgi siūlo nemokamą pristatymą, todėl tai dar labiau leis laikyti kiekvieną centą prie savęs.

Kitas privalumas – dažnai galima rasti retų ir vintažinių šlepečių, kurių parduotuvėse jau gali ir nebūti. Jei ieškote konkretaus tipo gaminių, tikėtina, kad galėsite jas rasti kurioje nors iš specializuotų skelbimų svetainių.

Su kokia rizika susiduriama perkant naudotus gaminius?

Didžiausias minusas perkant naudotas šlepetes internetu yra tai, kad nėra jokios garantijos dėl jų kokybės ar būklės. Negalėsite jų pasimatuoti prieš pirkdami, todėl negalite žinoti, kokios patogios ar patvarios jos bus tol, kol iš tikrųjų negausite jų į rankas. Be to, kai kurie pardavėjai gali neatskleisti jokios prekės pažeidimo ar nusidėvėjimo informacijos, dėl kurios gali kilti problemų. Taip pat nėra jokios garantijos, kad tai, ką matote nuotraukose, iš tikrųjų yra tai, ką gausite. Kadangi tokie įsigijimai yra mažos vertės, ginčų sprendimas teisiniais būdais gali trukti amžius.

Jeigu jus domina aukštos kokybės šlepetės, tuomet nėra tikslo dairytis į pigius ir naudotus gaminius, kai internete ir taip yra daugybė puikių pasiūlymų. Nesvarbu ar jums reikalingos veltinio šlepetės ar kitos rūšies gaminiai – būtinai įvertinkite jų įsigijimo niuansus.

Prieš pirkdami būtinai atidžiai perskaitykite visus gaminių aprašymus ir pirkite tik iš patikimų pardavėjų, kurie turi teigiamų atsiliepimų iš ankstesnių pirkėjų. Mažiausias galvos skausmas kamuotų renkantis šlepetes iš patikimų internetinių parduotuvių, kuriose siūlomi gaminiai su užtikrinama kokybės garantija.