Ko mokoma masažuotojų mokymuose?

Masažo terapijos karjera nėra tinkamas pasirinkimas kiekvienam. Tačiau yra žmonių, kuriems tai patinka. Kursuose pagrinde mokoma anatomija, fiziologija ir kineziologija. Visi šie kursai yra susiję su žmogaus kūno tyrimais – organų, raumenų, audinių išsidėstymu, kaip veikia kūno mechanika. Žinoma, visos reikalingos žinios žmogui, kuris savo karjerą skirs žmonių skausmams gydyti.

Be mokymosi apie fizinius masažo terapijos aspektus, daugelis masažo mokymo įstaigų veda kursus, kurie iš pradžių gali atrodyti nereikšmingi. Kai kurie iš šių kursų gali būti etikos arba verslo valdymo. Tiesą sakant, šie kursai yra tokie pat svarbūs, nes masažo terapeutas ne tik dirba su klientais, bet ir turi užmegzti su jais ryšius. Santykiai turėtų būti dalykiški; tai turi būti pasitikėjimas ir įsipareigojimas. Kai kuriose mokyklose sužinosite, kaip užmegzti šiuos terapeuto ir kliento santykius, verslo valdymo etikos ir glaudaus bendravimo su klientais etikos. Šie dalykai paprastai mokomi tradicinėje klasės aplinkoje. Kalbant apie anatomiją ir fiziologiją, dažnai remiamasi modelio skeletu.

Masažo mokymai yra praktiniai mokymai. Iš pradžių galite jaustis šiek tiek drovūs ar įsitempę, bet greitai prie to priprasite. Galite jaustis drovūs, nes nesate tikri, ką darote, ar viską darote teisingai. Nesijaudinkite, tai tik pradžia. Šis praktinis mokymas taip pat yra vienas iš labiausiai naudingų masažo mokyklos aspektų. Mokydamiesi keisitės su kolegomis studentais, kur būsite masažuotojas ir klientas. Nuostabu gauti tiek daug masažų ir išmokti savo, kaip terapeuto, įgūdžių.

Norėsite, kad jūsų klientai jaustųsi patogiai šalia jūsų. Lankydamiesi masažo mokykloje išmoksite laikytis rankų, stalų ir kitų naudojamų medžiagų higienos. Taip pat išmoksite lavinti manieras prie lovos. Elkitės su savo mokytojais, klasės draugais, klientais ir bet kuriuo kitu pramonės atstovu taip, kaip jie to tikisi. Išmokite klausytis. Atviras masažo terapeuto ir jo kliento bendravimas leidžia kiekvienam jaustis atsipalaidavusiam, o jūsų užsiėmimai bus daug mažiau įtempti.

Vienas geriausių, galbūt netikėtų dalykų masažo mokykloje – bičiulystė. Užmegsite tvirtą draugystę, artimus santykius ir tvirtus ryšius su kolegomis studentais bei dėstytojais.