Kokio stiliaus baldus rinktis valgomajam?

Tinkamai pasirinkti valgomojo baldus niekada nebuvo lengva. Tenka pripažinti, jog valgomojo baldai gali būti labai įvairūs, todėl norint atrasti tai, kas patenkins visus lūkesčius, reikia skirti daug laiko paieškoms. Svarbiausia – rasti tinkamo stiliaus baldus. Kaip tą padaryti? Pasidomėti galimais variantais ir nuspręsti, kuris iš jų bus tinkamiausias. Štai dažniausiai pasirenkami stiliai, kuris iš jų jums bus tinkamiausias?

Provanso stiliaus baldai

Provanso stiliaus baldai spindi elegancija, tačiau tuo pačiu reikia pripažinti, jog jie labai šiuolaikiški. Tokie baldai įprastai yra šviesūs, pastelinių spalvų, tačiau pasitaiko išimčių. Jei jus žavi elegancija ir būtent tai norite perteikti savo valgomajame, tuomet provanso stiliaus baldai – puikus pasirinkimas.

Skandinaviško stiliaus baldai

Turbūt jau pastebėjote, kaip šiais laikais dažnai pasirenkami skandinaviško stiliaus baldai. Jie ne tik žavi savo šiltomis spalvomis, bet ir sukuria namuose jaukų įvaizdį. Dar geriau tai, jog skandinaviškas stilius yra minimalistinis, todėl neretai skandinaviško stiliaus baldai nereikalauja jokių papildomų aksesuarų ir patys vieni gali sukurti nepamirštamą interjero dizainą.

Klasikinio stiliaus baldai

Klasikinio stiliaus valgomojo stalai ir kėdės taip pat yra labai dažnas pasirinkimas. Tenka pripažinti, jog klasikiniai baldai visada išliks populiarūs, nepaisant to, kiek naujų stilių atsiras ateityje. Tad jei neplanuojate remonto atlikti porą dešimtmečių, tuomet turėtumėte rinktis klasikinio stiliaus baldus – net ir po dešimt metų jie vis tiek išliks madingi.

Modernaus stiliaus baldai

Modernus stilius šiais laikais pasirenkamas labai dažnai, tenka pripažinti, jog daugelis mūsų nori gyventi moderniuose namuose. Tad modernaus stiliaus valgomojo baldai pasirenkami vis dažniau. Dar geriau tai, jog modernaus stiliaus baldai gali būti labai įvairūs, todėl kiekvienas ras tai, kas tiks jo namuose.

Retro stiliaus baldai

Retro stiliaus baldai yra išskirtiniai, taip pat paliekantys ypatingai didelį įspūdį. Jei ieškote namams ko nors mažiau įprasto, tai bus puikus pasirinkimas.

Industrinio stiliaus baldai

Industrinio stiliaus baldai taip pat pasirenkami neretai, šie baldai puikiai papuošia namus ir padeda sukurti įspūdingą interjero dizainą.