KOKIOS YRA VONIŲ RŪŠYS?

Ko reikia vonios kambaryje? Ogi pačios vonios. Be jos ši patalpa virstų paprasta dušine arba sandėliuku, kuriame kartais naudojamės skalbimo mašina. Kaip yra žinoma, vonios būna įvairių formų ir rūšių. Vardijant pagal tai, iš kokių medžiagų jos yra pagamintos, vonios gali būti akrilinės, akmens masės ar plieninės. Jei jums prireikė naujos vonios, jos ieškokite internetinėje parduotuvėje: https://www.iris.lt/70-vonios

Už ką yra vertinamos akrilinės vonios?

Akrilines vonias pirkėjai vertina ne tik todėl, kad jos yra gana pigios, bet ir už tai, kad jos labai gražiai atrodo. Be to, jų pasirinkimo galimybės yra labai plačios. Jos puikiai izoliuoja šilumą, todėl vanduo jose ilgai išsilaiko pakankamai karštos. Kitas jų privalumas – šios vonios yra labai lengvos, todėl jas nėra sudėtinga transportuoti.

Šias vonias labai lengva valyti, nes jų paviršiai yra labai lygūs. Tiesa, tuo tikslu geriau naudoti skystas valymo priemones. Jei vonios vidiniame paviršiuje atsirado negilus įbrėžimas, jį galima pašalinti panaudojus atitinkamas poliravimo priemones.

Iš ko yra gaminamos akmens masės vonios?

Akmens masės vonias gamina iš poliesterio dervų, karbonatinio užpildo ir kvarco. Forma voniai suteikiama liejimo būdu, ji savo išvaizda netgi gali pranokti natūralų akmenį. Iš šios masės pagamintos vonios yra praktiškos ir ilgaamžės.

Liejinio medžiagų sukibimas garantuoja nepriekaištingą garso izoliaciją, tad leidžiant į tokią vonią vandenį nesigirdi nė menkiausio garselio. Tokios vonios turi neporėtą paviršių, todėl jis nepritraukia išorinių nešvarumų. Šios rūšies vonios yra labai atsparios cheminėms medžiagoms, nebijo įbrėžimų.

Ką gero galima pasakyti apie plienines vonias?

Plieninės vonios yra pagamintos iš įvairaus storio plieno lakštų, padengtų emalio sluoksniu. Tačiau jos nesulaiko į vidų liejamo vandens garso. Kita vertus, plieninę vonią dengiantis storas emalio sluoksnis apsaugo nuo įbrėžimų.

Be to, šios rūšies vonios yra neįtikėtinai atsparios įbrėžimams ir smūgiams. Jos taip pat nebijo jokių cheminių valymo priemonių bei rūgščių. Plienines vonios nebijo ir susilietimo su degančiais daiktais, nes nė per plauką jas dengiantis emalis nekeičia spalvos.