Moterų pasakojimai apie vibratoriaus naudojimą

Vibratoriai yra nuostabus dalykas, nes juos yra paprasta naudoti, valyti ir puikiai tinka, kai norisi pasimėgauti seksu vienai. Dauguma porų į savo seksualinį gyvenimą įtraukia vibratorius, nes tai paįvairina jį ir padaro malonesnį. Kitiems vibratoriai patinka todėl, kad jiems nereikia rankiniu būdų stimuliuoti moters klitoriaus. Buvo kalbintos moterys, kurios dažnai naudoja vibratorius ir štai jų atsiliepimai.

Aš galiu daryti tai dažnai

Panaudojus šiek tiek lubrikanto, aš galiu pastoviai lytiškai santykiauti viena su savo turimu vibratoriumi. Man nereikia laukti kol mano vyras įgaus jėgų ir galės vėl pradėti santykiauti. Man užtenka tiesiog turėti pakrautas baterijas ir vėl galiu mėgautis visais malonumais.

Kartais būnu nekantri

Nors ir ne visuomet man patinka naudoti vibratorių, tačiau kartais esu nekantri ir noriu pasiekti greitą orgazmą. Seksas yra nuostabus dalykas, ypatingai kai turiu partnerį. Tačiau kartais visiškai neturiu nuotaikos, kad užsiimčiau lytiniais santykiais, todėl pasinaudoju vibratoriaus pagalba ir patiriu orgazmą greitai.

Galiu sustoti kada noriu

Aš galiu nustoti lytiškai save tenkinti kada tik panorėjusi ir dėl to neturėsiu jokio kaltės jausmo. Sekso metu tai padaryti negaliu, nes mano partneris to nesupranta.

Tam nereikia ruoštis

Jeigu noriu lytiškai santykiauti, tuomet reikia savo vyrą tam paruošti, gaminti jam valgyti ar gražiai apsirengti, bet ir tai ne visada turime lytinius santykius. Įsijungusi vibratorių galiu kada tik panorėjusi santykiauti ir man tai padeda taupyti laiką. Taip pat nereikia sukti galvos, kaip rengtis ar ką reikėtų daryti, kad tik patirti lytinius santykius.

Vyrai nesuteikia man orgazmo

Problema, kad santykiaudama su vyru negaliu patirti orgazmo, o su vibratoriais visuomet jį gaunu. Mano turimas vibratorius gali veikti su skirtingais dažniais, o tai man padeda. Vyras tikrai man daro oralinį, tačiau jo tempas artėjant prie kulminacijos dažniausiai sulėtėja, tačiau negaliu jo kaltinti, nes jis pavargsta arba pradeda jam skaudėti žandikaulį.

Seksas gali nuvilti

Dildo ar vibratoriaus naudojimas visada man suteikia orgazmą, o seksas gali nuvilti, ypač kai seksas yra su nauju žmogumi. Nėra jokių garantijų, kad seksas bus malonus, tad kartais geriau tiesiog atlikti masturbaciją sau.