Teisingas veido serumų pasirinkimas

Su kiekviena diena mūsų veido oda tikrai neina jaunyn ir su kiekvienais metais naudojamų priemonių sąrašas vis ilgėja. Tačiau nereikia galvoti, kad kuo daugiau priemonių bus naudojama, tuo geresnis rezultatas bus. Daug ką lemia teisingai pasirinktos priemonės, o ne jų kiekis. Todėl viena efektyviausių priemonių, kurias reikia naudoti yra veido serumai. Kaip juos teisingai pasirinkti norime papasakoti šiame straipsnyje.

Veido serumas su vitaminu C

Tokio tipo serumą gali rinktis daugelis moterų, nes jis tinka beveik visiems odos tipams. Tikriausiai vienas iš svarbiausių serumų privalumų yra tas, kad jis padeda palaikyti tinkamą drėgmę odoje. O sausa oda yra labai dažna problema visais metų laikais, nes žiemos metu naudojame daug kondicionieriaus, kad galėtume pašildyti patalpas, o vasarą neigiamą įtaką daro saulė. Tad naudojami vitamino C serumai gali padėti susitvarkyti su šiomis problemomis. Taip pat laikui bėgant mūsų oda vis mažiau pagamina natūralaus kolageno, o būtent šios rūšies serumas skatina gaminti, tad naudojant jį galėsite išvengti susidarančių raukšlių, todėl veidas atrodys žymiai jaunesnis.

Retinolio serumas

Šį serumą gali naudoti irgi daugelis moterų su skirtingais odos tipais. Jis kuo puikiausiai gali būti naudojamas ir brandesnei odai, tad praktiškai, jis taip pat gali būti naudojamas visų moterų. Tik su juo reikėtų elgtis šiek tiek atsargiau ir jeigu pirmą kartą jis bus naudojamas, tuomet pradžia turėtų būti labai lėta. Retinolio serumai turėtų būti pradedami naudoti tepant ant odos po vieną kartą į savaitę, o vėliau kartus didinti. Aišku, kai jis bus naudojamas tik vieną kartą per savaitę, greito efekto tikrai nenorėkite, bet palaipsniui, jeigu pastebite odos pakitimus, tikrai matysite, kad jis duoda naudos.

Hialurono serumas

Tikriausiai kiekviena moteris nori išsaugoti jaunystę kaip įmanoma ilgiau. Vienoms tai nutinka natūraliai, kitos turi šiek tiek pasistengti ir naudoti tam tikras priemones, kurios ir padės pasiekti norimų rezultatų. Todėl jeigu norite sumažinti atsirandančias smulkias raukšleles arba užkirsti kelią joms atsirasti, hialurono serumas gali padėti tai padaryti. Taip pat jis gali padėti užrakinti drėgmę jūsų odoje, kuri yra svarbi kiekvienam, kuriam rūpi gera odos būklė. Tinkamas ir nuolatinis jo naudojimas gali atnešti tikrai gerus rezultatus ir jus pajauninti tikrai ne vieneriais metais.