Kaip išrinkti svetainės baldus nuomojamam būstui?

Perkant būstą nuomai, labai svarbu iš karto apgalvoti kiekvieną detalę ir priimant sprendimus savęs klausti, ar šis sprendimas padės būstui atsipirkti greičiau. Kuriant svetainės interjerą, reikia iš karto pagalvoti, kokie baldai bus perkami. Dažniausiai įrengiant būstus nuomai, žmonės stengiasi neišlaidauti ir nepirkti labai brangių baldų. Taip yra dėl kelių priežasčių. Visų pirma, kai kurie nevertina tokių dalykų kaip brangūs baldai, todėl ne visi gali sutikti mokėti brangesnę kainą vien dėl to, kad namuose yra daug brangių baldų. Kita priežastis yra ta, kad baldai dėvisi. Todėl nuomojant būstą, reikia įvertinti tai, ar po poros metų nereikės keisti baldų dėl to, jog nuomininkai nenorėjo jų tinkamai prižiūrėti. Visgi tai nereiškia, jog reikia pirkti pigius baldus, kadangi jie dar greičiau susidėvės ir tuomet keisti reikės labai dažnai, kas neatneš finansinės naudos. Rinkitės baldus, kurie būtų kokybiški, tačiau jų kaina nebūtų per daug šoktelėjusi. Tokiu būdu ir pasiūlysite naujiems gyventojams gražius baldus, ir nesusidursite su didelėmis išlaidomis.

Ką daryti, jog nauji gyventojai nepažeistų baldų?

Nauji gyventojai baldų tikrai nesaugos taip, kaip saugotų savus. Galite būti tuo tikri. Tad turite iš karto ieškoti būdų, kaip juos apsaugoti. Vienas iš jų – nurodykite sutartyje, kad baldai nauji ir visiškai nepažeisti. Jei po išsikraustymo matysite, kad baldai pažeisti, tuomet galėsite prašyti atlyginti žalą. Neretai yra mokamas depozitas, kurį galėsite pasilikti sau, jei nuomininkas pažeis baldus. Tačiau nepamirškite pažymėti sutartyje, kad baldai nauji, priešingu atveju negalėsite įrodyti jų būklės. Kitas patarimas – neįsileiskite žmonių, kurie augina gyvūnus ar vaikus. Deja, bet jie neretai ir būna priežastis, kodėl baldai būna pažeisti. Jei gyventojai prašys, kad leistumėte jiems įsigyti naują augintinį, neleiskite, nes jie tikrai apgrauš naujus baldus.

Kaip elgtis, jei baldai pažeisti?

Kaip ir minėjome, labai svarbu pasirašyti sutartį, kuri leistų jums įrodyti, kad svetainės baldai pažeisti. Tokiu būdu atgausite pinigus už baldus, jei jie bus sugadinti.