Nuo ko priklauso naujo buto kaina Vilniuje?

Pasirinkti butą Vilniuje nėra lengva, ypač dėl to, jog kainos skiriasi labai drastiškai. Apžvelkime, kodėl skiriasi kainos ir kaip sutaupyti perkant butą Vilniuje.

Rajonas

Nauji butai senamiestyje Vilniuje visada kainuos šiek tiek brangiau, nei tie, kurie yra nutolę nuo centro. Visgi nauji butai senamiestyje Vilniuje leis sutaupyti ateityje, kadangi nereikės ne tik ilgai būti kamsčiuose, bet ir nereikės brangiai mokėti už kelionę iki darbo ar kavinės.

Dydis

Buto kaina priklauso ir nuo to, koks bus jo dydis. Tačiau neskubėkite rinktis didesnio buto, juk ne tik kainuos brangiau, kai pirksite, bet ir jo išlaikymas bus brangesnis. Tam tikrais atvejais apsimoka pirkti mažesnį butą, o paskui jį parduoti ir įsigyti didesnį, jei reikės.

Buto išplanavimas

Kaina priklauso ne tik nuo buto dydžio, bet ir išplanavimo. Tam tikrais atvejais butai būna tinkamai išplanuoti, todėl net ir mažos erdvės atrodo labai didelės. Todėl nenuostabu, kad tokio buto kaina šiek tiek brangesnė.

Aikštelės

Neretai žmonės atsisako buto vien dėl to, jog nėra vietos, kur pastatyti automobilį. Tai labai svarbu, kadangi Vilniuje dažniausiai nėra nemokamų vietų, kur galima statyti automobilius. Tad jei butui nebus skirtos vietos kieme ar požeminėje aikštelėje, tuomet teks sukti galvą, kur pastatyti automobilį, o gal net mokėti už jo pastatymą.

Įrengimas

Kaina priklauso ir nuo to, kaip bus įrengtas butas. O gal norite, kas jis būtų neįrengtas? Vis dažniau žmonės ieško būdų, kuriuose būtų tik atlikta dalinė apdaila. Tokiu būdu žmonės gali butus įsirengti pagal savo pageidavimus.

Energinė klasė

Nauji butai senamiestyje Vilniuje ar bet kuriame kitame rajone kartais kainuoja šiek tiek brangiau dėl aukštos energinės klasės, tačiau kaina labai greitai atsiperka, kadangi jų išlaikymas yra kur kas pigesnis, nei senų butų. Tie, kurie nenori skųstis dėl brangių šildymo kainų, turėtų suprasti, kad vienintelė išeitis yra pirkti naują butą.