Klaidos, kurios yra daromos maitinant šunis

Kartais per daug mylint savo augintinius padarome nemažai klaidų juos auklėdami, prižiūrėdami ar maitindami. Aišku, tai yra ne iš blogos valios, o tiesiog tokiu būdu galvojame, kad jam yra parodoma meilė. Dažniausios ir didžiausios klaidos yra padaromos maitinant ir renkant ėdalą šunims, todėl daugiau norime papasakoti apie jas, kad ir jūs neklystumėte, o augintinis būtų maitinamas tinkamai.

Per didelis maisto kiekis

Iš didelė meilės augintiniui, labai dažnai pasitaikanti klaida yra ta, kad duodami maisto kiekiai yra per dideli. Visada reikia atsižvelgti į tai, kiek sveria jūsų augintinis ir pagal tai matuoti jo maisto kiekį. Tokia informacija yra nurodoma ant kiekvienos pakuotės, todėl ja verta ir vadovautis. Nereikia galvoti, kad jeigu šuo viską suėda iš karto, jam būtina papildyti maisto. Kai kurie tiesiog ėda, nes mato dubenėlyje maisto ir tiesiog turi instinktą viską suėsti.

Nekokybiškas maistas

Dar viena klaida, kuri pasitaiko labai dažnai, kad nėra atsižvelgiama į šuns ėdalo kokybiškumą. Dažnai šeimininkai patingėdami paieškoti gero maisto, jį renkasi iš įprastų prekybos centrų. Nors ten ir yra didelis pasirinkimas, tačiau nereikia galvoti, kad visi variantai yra tinkami. Jeigu norite atrasti kokybišką maistą, tuomet rinkitės iš specializuotų parduotuvių. Vienas iš pasiūlymų gali būti Carnilove ėdalas. Jis yra kokybiškas, maistingas, tinkantis beveik visiems šunims, nemažas pasirinkimas ir puiki kaina.

Neatsižvelgiama į šuns amžių

Viena iš klaidų, kuri kartojasi kiek rečiau, bet vis tiek dar yra įžvelgiama yra ta, kad nekreipiamas dėmesys, kokio amžiaus yra augintinis ir pasirenkamas bet koks maistas. Galime išskirti tris šunų amžiaus grupes, tai yra jauni šuniukai, subrendę šunys ir senjorai. Kiekvienai grupei reikalingos skirtingos vitaminų, mineralų grupės, todėl labai svarbu atsižvelgti į jų grupę ir rinktis maistą pagal amžių.

Reikia atsižvelgti ir į kitus dalykus

Verta žinoti ir tai, kad maistas gali būti derinamas prie kailio spalvos ar jo ilgio. Ypač didelis dėmesys turi būti skiriamas baltiems šunims, nes ne tik priežiūra turi būti ypatinga, bet ir maistas tinkamas. Nes kitu atveju, kailio spalva aplink akis, kojų srityje gali pasikeisti, o tai signalizuoja, kad maistas ne visada yra parenkamas tinkamas. Dar viena daroma klaida yra ta, kad nekreipiamas dėmesys, jeigu šuo turi problemų su skrandžiu. Tokiu atveju maistas turi būti parenkamas specialus, kad būtų padedama susitvarkyti su skrandžio problemomis.