Tinkamas gartraukio pasirinkimas

Tie, kurie mėgsta gaminti, tikriausiai žino, kad kuo daugiau gamini, tuo virtuvėje pasklinda didesnis pačių įvairiausių kvapų ir aromatų kiekis. Tačiau ne visada jie yra malonūs, o ypač tada, jeigu jie pasklinda visuose kambariuose. Tad, kad kvapai liktų tik virtuvėje, vien uždaryti jų durų nepakaks. Gaminant labai svarbu naudoti gartraukį, kad daug kvapų būtų surinkta, tada jie ne taip smarkiai pasklis po visas gyvenamąsias patalpas. Tačiau, kad viskas būtų surinkta kokybiškai, reikia turėti gerą gartraukį. Kaip jis turėtų būti tinkamai pasirinktas, norime papasakoti šiame straipsnyje.

Galingumas

Galingumas yra labai svarbus, ypač tai turėtų būti aktualu, kai daug gaminate. Nes kai kuriems kvapams surinkti reikia skirtingos galios. Jeigu maistą kepate aliejuje, tada garintuvas turi būti įjungtas kaip įmanoma smarkiau, nes aliejaus kvapas labai greitai pasklinda po namus. Jeigu ant silpnos ugnies yra verdama sriuba, tai didelio galingumo nereikia, nes toks didelis kvapas nėra skleidžiamas. Tad renkantis tokį prietaisą, visada pagalvokite, kokį maistą mėgstate gaminti ir pagal tai bus lengviau nuspręsti, kokio galingumo gartraukis jums yra reikalingas.

Greitis

Gartraukiai gali turėti ir skirtingus greičius. Tam tikruose modeliuose galima atrasti du lygius, o kituose modeliuose galima matyti net šešis. Todėl neretam gali kilti klausimų, kurį variantą geriausia pasirinkti. Aišku, tikrai nereikėtų rinktis tokio, kuris turi tik vieną greitį, vis tiek virtuvėje yra gaminami skirtingi patiekalai, todėl gartraukio greitis turi būti skirtingas. Aišku, namų virtuvei ir nereikia tokio, kuris turi net šešis greičius. Geriausia yra pasirinkti optimalų variantą, tai yra du ar tris greičius, nes jų kuo puikiausiai pakanka, kad būtų sugerti visi kvapai, kurių nenorime paleisti į kitas gyvenamas erdves.

Pigesnis ar brangesnis variantas

Tie, kas renkasi gartraukius, tikriausiai nemažai dėmesio skiria ir kainai. Kadangi tokių prietaisų pasirinkimas yra nemažas, tad ir jų kainos gali skirtis nemažu skirtumu. Tad kartais galima pasimesti, kurį variantą geriau rinktis. Galima duoti tokią rekomendaciją, kad pigiausio varianto rinktis nereikėtų, nes jis gali būti ne toks ekonomiškas, tad jeigu gartraukis bus naudojamas pakankamai daug, sąskaitos už elektrą gali būti pakankamai didelės. Geriau verta žvalgytis į tokius variantus, kurie prasideda vidutinėmis kainomis ir aukščiau. Renkantis tai gausite nemažai pliusų, kurie ateityje leis sutaupyti.