Kodėl paplūdimio teniso treniruotės ypač populiarios Italijoje?

Skirtingose šalyse vyrauja skirtingi pomėgiai įvairiose srityse. Tai yra natūralu, nes kiekviena kultūra turi visai kitokias tradicijas, kas lemia būtent tokius skirtumus. Taip pat įvairius pomėgius gali lemti ir oras. Ten kur ištisus metus yra šilta, automatiškai visos pramogos persikelia į lauką. Kadangi Lietuvoje per metus gero oro yra labai mažai, tai didelė dalis pramogų vykdomos uždarose patalpose. O Italijoje, kai nuolat šviečia saulė, visada smagu būti lauke. Ten taip pat smagu užsiimti įvairiu sportu ir vienas iš pačių populiariausių yra paplūdimio treniruotės. Kodėl ši sporto šaka yra tokia populiari, norime papasakoti šiame straipsnyje.

Daug laiko praleidžiama paplūdimiuose

Kaip jau ir minėjome anksčiau, Italijoje ištisus metus yra palyginti geras oras, todėl natūraliai žmonės laisvalaikį leidžia prie vandens telkinių. Bet juk ištisas dienas vien negulėsi ant smėlio, nesideginsi ir neskaitysi knygų. Kartais norisi užsiimti aktyvesne veikla. Vienas iš tokių užsiėmimų gali būti paplūdimio tenisas. Šio žaidimo metu reikia nemažai pajudėti, o tai yra reikalinga visiems. Dar labai svarbu paminėti tai, kad toks sportas tinka visiems, jį gali žaisti tiek vyrai, tiek moterys, tiek jaunesnio amžiaus, tiek vyresnio.

Papildoma veikla, kuri nieko nekainuoja

Daugelis galvoja, kad įdomia papildoma veikla galima užsiimti tik mokamai, todėl yra viena iš priežasčių, kodėl daugelis tokiomis veiklomis neužsiima. Bet gera žinia ta, kad paplūdimio teniso treniruotės yra visiškai nemokamos, nes jas galima žaisti paprastai paplūdimyje. Aišku, galbūt kainuos tai, kad reikės nusipirkti inventorių, kuris bus naudojamas treniruočių metu. Bet to nereikės daryti prieš kiekvieną treniruotę, tad tokia investicija atsipirks pakankamai ilgai. Tuo labiau, kad Italijoje tokiu žaidimu galima užsiimti beveik visus metus, tad toks inventorius nebus padėtas į šonas ir namuose tikrai nedulkės.

Paprastos taisyklės, kurias supranta kiekvienas

Dar viena priežastis, kodėl paplūdimio teniso treniruotės yra tokios populiarios, nes tokio žaidimo taisyklės yra paprastos, tad mokytis nereikės labai ilgai ir tai leis greitai įsivažiuoti į žaidimą. Praktiški per pirmąją treniruotę viskas tampa aišku, o vėliau reikia tik tobulinti techniką, kad žaidimas taptų įdomesnis ir galėtumėte paprastai laimėti prieš varžovus. Be to, verta paminėti ir tai, kad toks žaidimas gali įtraukti ne du žmones, o galima jį žaisti komandomis, kas gaunasi dar linksmiau.