Kokios interjero detalės bus populiarios 2023 metais?

Įsibėgėjus 2023 m. interjero dizaino pasaulis ir toliau vystysis. Jau dabar matome didelį poslinkį link tvaresnio ir ekologiškesnio požiūrio, akcentuojant natūralias medžiagas ir minimalistinį dizainą. Tačiau kokių dar tendencijų galime tikėtis? Sudarėme novatoriškų interjero dizaino elementų, kurie, tikėtina, bus populiarūs, sąrašą.

Augalai ir augmenija

Augalai ir kita augmenija suteikia natūralumo pojūtį bet kokiems namams, taip pat padeda valyti orą, gerina nuotaiką ir sukuria jaukesnę aplinką. Žaluma vis labiau populiarėja interjero dizaine, o dirbtiniai augalai pakeičia tikruosius, kai tai neįmanoma. Vertikalūs sodai, gyvosios sienos, kambariniai žolelių sodai ar net kabantys augalai – yra begalė galimybių, kaip į namus įnešti žalumos.

Natūralios ir ekologiškos medžiagos

Natūralios medžiagos, tokios kaip medis, akmuo ar molis, interjero dizaine naudojamos dažniau nei bet kada anksčiau. Jos ne tik puikiai atrodo, bet ir padeda mažinti mūsų poveikį aplinkai. Be to, jos neįtikėtinai patvarios, todėl netrukus nereikės rūpintis jų keitimu. Natūralias medžiagas galima naudoti viskam – nuo grindų dangos iki baldų – yra daugybė galimybių tiems, kurie ieško ekologiško požiūrio.

Minimalistinės ir funkcionalios spintelės ir lentynos

Vis labiau populiarios tampa spintos ir lentynos, nes jos padeda išlaikyti interjerą tvarkingą ir organizuotą, neužimdamos per daug vietos. Nuo įmontuojamų lentynų iki plūduriuojančių lentynų – yra daugybė variantų, užtikrinančių funkcionalumą ir nepakenkiančių estetikai.

Paveikslai

Per pastaruosius kelerius metus vis labiau populiarėja paveikslai, nes žmonės ieško būdų, kaip pagyvinti savo namų interjerą. Nepriklausomai, ar pasirinktumėte nuotraukas, ar paveikslus, paveikslai ant sienų gali padėti pakeisti namų atmosferą ir suteikti erdvei daugiau spalvų, tekstūros ir įdomumo.

Smulkios interjero detalės

Smulkios interjero detalės, tokios kaip , gėlės vazos, žvakės ir žvakidės ar kitos smulkios detalės gali labai pakeisti jūsų interjerą. Šie smulkūs akcentai suteikia jūsų namams , spalvų ir asmeniškumo, tačiau per daug neužgožia. Smulkios detalės taip pat padeda sukurti jaukią atmosferą – puikiai tinka tiems, kurie nori sukurti jaukią erdvę.

Svarbiausios taisyklės besirenkant interjero detales

Kalbant apie interjero dizainą, svarbiausia užtikrinti, kad viskas darniai derėtų tarpusavyje. Tai reiškia, kad reikia rinktis viena kitą papildančias spalvas ir medžiagas ir sukurti bendrą subalansuotą ir patogią atmosferą.

Stenkitės neperkrauti erdvės, nes dėl to kambarys gali atrodyti perkrautas ir nepatogus. Prieš pirkdami baldus ar kitas interjero detales, būtinai išmatuokite savo erdvę – geriau turėti per mažai, nei per daug, kai kalbama apie interjero dizainą.