Kodėl verta važiuoti dirbti į Olandiją?

Nyderlandai sparčiai tampa populiaria vieta tarptautiniam verslui ir pagal sutartis dirbantiems darbuotojams, iš dalies dėl to, kad regione smarkiai išaugo atsinaujinančios energijos rinka. Turėdami 17 milijonų gyventojų, stiprią ekonomiką ir vieną aukščiausių gyvenimo kokybės rodiklių pasaulyje, nenuostabu, kad daugelis mūsų rangovų išreiškia susidomėjimą šia nuostabia planetos dalimi. Jei norite padaryti šuolį ir išbandyti naujas galimybes, čia yra keletas svarbiausių darbo Nyderlanduose dalykų, kurie gali padėti lengviau apsispręsti.

Darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyra

Nyderlandai garsėja atsipalaidavusiu požiūriu į darbą. Be plokščio kraštovaizdžio ir gražių peizažų, dėl kurių važinėti dviračiu į darbą daug geriau, olandų gyvenimo kokybė yra aukšta, nes daugiau nei pusė gyventojų dirba ne visą darbo dieną. Galite dirbti tik 20 valandų per savaitę, nors daug dažniau dirbama nuo 36 iki 40 valandų. Atostogų atostogos yra dosnios ir 2011 m. EBPO darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyros ataskaitoje užėmus trečią vietą, matote, kad olandai tai tikrai turi omenyje sakydami, kad daugiausia dėmesio skiria teigiamo darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrai išlaikyti. Tai reiškia, kad po darbo turite daugiau laiko užsiimti mėgstamais dalykais, nesvarbu, ar tai būtų istorinių Kinderdijk vėjo malūnų tyrinėjimas, pratimai Hoge Veluwe nacionaliniame parke ar geriausio pasaulio meno kūriniai Rijksmuseum.

Gyvenimo lygis

Nyderlandai taip pat yra viena geriausių vietų gyventi pasaulyje, kur vidutinė gyvenimo trukmė, gera vandens kokybė ir išsilavinimas. Olandų žmonių pasitenkinimo gyvenimu lygis yra daug didesnis nei pasaulio vidurkis, o karjeros ir uždarbio galimybės, būsto, išsilavinimo, sveikatos ir aplinkosaugos standartai viršija vidutinį. Didieji miestai, tokie kaip Amsterdamas, yra daug mažesni nei Londonas, todėl jums geresnė oro kokybė ir patogus susisiekimas su kaimo vietovėmis, o olandai namų ūkio išlaidoms išleidžia tik 19 % savo bendrųjų pakoreguotų disponuojamų pajamų.

Lengva vykdyti verslą

Nyderlandai garsėja kaip tolerantiški, svetingi ir atviri naujoms galimybėms, o tai atsispindi jos verslo veikloje. Olandų kultūroje daug dėmesio skiriama mandagumui, o darbo vietoje tikimasi, kad aukšto rango įmonės darbuotojai organizacijoje elgsis pagarbiai, nepaisant jų pareigų. Galbūt stebėtina, kad olandų darbo kultūra yra žinoma kaip itin tiesioginė: skatinama dalytis nuomonėmis, net jei tai, ką kažkas sako, yra neigiama. Turėdami tokį atvirą ir tiesioginį verslo būdą, nenuostabu, kad Nyderlandai yra žinomi dėl dažnų ir sėkmingų verslo susitikimų, kuriuose skatinamas atviras bendravimas ir komandinis darbas. Daugiau informacijos dėl darbo Olandijoje rasite nuorodoje.