Miegamojo baldai, kaip išsirinkti?

Kaip įsivaizduotumėte tobulą miegamąjį? Žinoma, kiekvienas turi skirtingą atsakymą į šį klausimą. Tačiau net ir turint tiek daug skirtingų variantų ir idėjų, vis tiek yra keletas dalykų, kuriuos jie visi turi  kažką bendro. Pavyzdžiui, miegamasis turi būti jaukus, mielas, patogus ir atpalaiduojantis. Šviesūs baldai yra puiki miegamojo idėja. Kambarys turi būti šviesus ir erdvus, jei norite, kad jis taptų jaukus. Bet jūs taip pat norite šiek tiek šilumos, todėl naudokite medinius baldus, kad pasiektumėte puikų balansą. Medžio kamienas gali būti jūsų naktinis staliukas, suteikiantis nepakartojamą išvaizdą. Taip pat yra stiliaus problema. Kai kurie stiliai, pavyzdžiui, skandinaviškas, puikiai tinka miegamajam, o kiti yra šiek tiek nepritaikyti šiam kambariui. Norėdami miegamojo kambario stilių padaryti labiau skandinaviškai, naudokite paprastus baldus be priedų ir šiltų tekstūrų.

Lova yra pagrindinė miegamojo detalė, juk ji suteikia kambariui pavadinimą. Vienas iš įdomiausių stilių yra lova su baldakimu, kuri dažnai atrodo kaip bohemiška, romantiška ir dieviška. Ar nuspręsite įtraukti užuolaidas, ar ne, priklauso tik nuo jūsų. Rinkdamiesi miegamojo baldus, nebijokite spalvų. Jūs nebūtinai turite naudoti įprastą rudą spalvą. Tačiau pasirinkta spalva turi būti atpalaiduojanti ir raminanti. Turkis yra puikus pasirinkimas ir gali suteikti jūsų miegamajam Viduržemio jūros įvaizdį. Rinkitės jus raminančias spalvas.

Paprastai miegamojo baldai yra labai paprasti, be jokių pagražinimų, tačiau vis tiek galite papuošti dizainą savo akį traukiančiu suoliuko ar komoda. Ne visi kambario baldai turi sutapti. Tiesą sakant, geriau, jei taip nėra. Per daug simetrijos ir derančių bruožų gali varginti, o miegamajame to tikrai nenorite. Lova ir galvūgalis gali būti skirtingų spalvų, o komoda gali išsiskirti pati.

Komfortas yra nepaprastai svarbus miegamojo atveju, todėl, kad ir ką darytumėte, įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas baldas tai atitinka. Jei norite, kad kambaryje būtų svetainės erdvė, rinkitės minkštus fotelius ir pufus. Medžio masyvo baldai būdingi tradiciniam interjero dizainui, ypač jei turi puošnių detalių. Taigi, jei nuspręsite naudoti tokio tipo baldus, darykite viską taip, kad išliktų tradicinio stiliaus elementai. Daugiau informacijos: https://www.patoguspirkimas.lt/lt/svetaines-baldai/komodos.html.