Papuošalų stiliaus gidas 2023 (Sidabriniai papuošalai – niekada neišeinantys iš mados)

Daugelis moterų visada nori atrodyti madingai, didžioji dalis domisi ne tik drabužių ar batų madomis, tačiau ne ką mažiau reikia domėtis ir papuošalų tendencijomis. Jeigu drabužių ar batų mados keičiasi kas sezoną, puiku, kad tam tikra papuošalų grupė niekada neišeina iš mados, tad jeigu ją turėsite, visada žinosite, kad būsite madingos. Tokia grupė yra sidabriniai papuošalai, tad apie juos norime papasakoti daugiau šiame straipsnyje.

Nesvarbu, koks stilius, sidabriniai papuošalai gali būti derinami su bet kuo

Tam tikri papuošalai gali būti derinami tikrai ne visose situacijose ir prie kiekvienos aprangos jų segėti tikrai negalima. Be to, verta paminėti ir tai, kad jeigu papuošalai nėra kokybiški, tai ilgai jų nenešiojant jie praranda savo išvaizdą, paruduoja ar kitaip pakeičia spalvą, tad užsidėjus vaizdas nebus per daug gražus. Puiku tai, kad sidabriniai papuošalai tokios savybės neturi, nes sidabras yra kokybiškas metalas, tad jeigu juos segėsite ir rečiau, nieko blogo jiems neatsitiks. Ypač yra puiku tai, jeigu labiau mėgstate kuklius papuošalus, juos segėti galite ištisai, tiek prie sportinės, tiek prie kasdienės, tiek prie puošnesnės aprangos. Tad turint net ir vieną komplektą, jis gali būti neatsibostantis ir visada atrodantis puikiai.

Į ką verta atkreipti dėmesį renkantis sidabrinius papuošalus?

Jeigu jau nusprendėte, kad sidabriniai papuošalai yra puikus pasirinkimas, tada verta žinoti tam tikrus patarimus, kurie padės pasirinkti tinkamą variantą:

  • Kokį stilių mėgstate. Nors praktiškai tokio tipo papuošalai gali tikti įvairiuose stiliuose, tačiau visada atsižvelkite į tai, ką mėgstate rengtis ir į tai, kas yra patogu. Jeigu visada mėgstate jaustis patogiai, tai galite rinktis nedidelius papuošalus.
  • Jeigu esate iš tų žmonių, kur užsisegus vieną papuošalą norite jį pamiršti, taip pat verta rinktis mažesnius ir kuklesnius variantus.

Kaip matome, kiekviena situacija yra individuali, todėl visada atsižvelkite į savo poreikius, svarbu, kad patys jaustumėtės gerai.

Kokie sidabriniai papuošalai madingi 2023 metais?

Kaip ir minėjome šiek tiek anksčiau, sidabriniai papuošalai yra klasika ir jie niekad neišeis iš mados, todėl galite rinktis bet kokius, kokie jums patinka arba tokius, kokių dar neturite. Sidabrinių papuošalų pasirinkimas gali būti iš auskarų, apyrankių, žiedų. Jeigu jau turite grandinėlę, galite rinktis pakabuką. Jeigu norite turėti suderintus papuošalus, tada pasirinkite komplektus. Taip bus žymiai paprasčiau išrinkti ir nereikės sukti galvos ar tai derės tarpusavyje ar ne.