Senos kasetės gali būti prikeliamos naujam gyvenimui

Jeigu turite senas video kasetes – reikia kreiptis į specialistus, kurie galėtų jas atkurti, išsaugoti kitu formatu. Šiuo metu video skaitmeninimas yra labai mėgstama paslaugas, kadangi žmonės supranta, kad greitu metu tiesiog neturės galimybių peržiūrėti video, kadangi įranga tinkama kasetėms tiesiog nyksta. Vaizdajuosčių perrašymas yra kruopštus darbas, tačiau geri savo sferos specialistai, žinoma, jį atliks be jokio vargo.

Paslaugos kainos

Dažnam kyla klausimas, ar sugadintų, sutrūkusių vaizdo juostų sutvarkymas ir vaizdo įrašo skaitmeninimas kainuoja kur kas brangiau nei paprastos paslaugos, kai įrašai yra geri? Atsakymus galite rasti internete, kadangi daugelis įmonių viešai pateikia kainas ir jums belieka nuspręsti, ar jos patenkina poreikius, ar ne. Nors yra naudojama išskirtinai aukšto lygio įranga video skaitmeninimo darbams, tačiau galite būti ramus, kad paslaugų kainos gana mažos. Taip pat dažniausiai daugelis teikia nuolaidas, kurios įkainius sumažina dar labiau. Tačiau kokybė – išlieka tokia pati, nes ji visada yra prioritetas.

Peržiūrėjimo galimybės

Dažniausiai atliekamas įrašymas .mp4 formatu – žiūrėti tiesiai per TV. Tačiau galima žiūrėti ir per kompiuterį. Formatas bus DVD, tad viskas priklauso nuo įrangos, kuri bus turima. O atkūrimo galimybės yra labai plačios. Galimas net senų kino juostų 8mm. ne visi specialistai teikia tokias paslaugas, tad lieka domėtis – koks video kasečių skaitmeninimas yra siūlomas konkrečiai.

Ar verta išsaugoti akimirkas?

Skaitmeninimas vaizdo skaitmeninimo įrašams atveria galimybės vėl ir vėl išgyventi tas akimirkas, kurios mums yra mielos ir kelia gerus jausmus. Svarbiausia yra gera įrašų kokybė, kurios rezultatai dažnai pranoksta poreikius. Juk net atliekama auto spalvų korekcija, skaitmeninant iš video kasetės įraše yra panaikinamos tuščios vietos. Viskas, vardan tokio įrašo, kuris atrodytų kaip ką tik filmuotas.

Kiekvienas pats renkasi, ar vaizdajuosčių perrašymas yra jam reikalinga paslauga. Tačiau faktas, kad tai galimybė po daugelio metų iš naujo atminti tas akimirkas, kurios kada nors gali būti iš užmirštos.

Išsami informacija svetainėje: http://www.videoaudioskaitmeninimas.lt.